Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Vedení a personál

ednosta

prof. MUDr. Jan Janoušek, Ph.D.
e-mail: jan.janousek@fnmotol.cz
 

sekretariát

tel.: 2 2443 2900
fax: 2 2443 2920

 

Vrchní sestra

Mgr. Dana Křivská
e-mail: dana.krivska@fnmotol.cz

 

Kardiologické oddělení

Primář

MUDr. Peter Kubuš
e-mail: peter.kubus@fnmotol.cz

 

Jednotka resuscitační a intenzivní péče

Vedoucí lékař

MUDr. Pavel Vojtovič
e-mail: pavel.vojtovic@fnmotol.cz 

 

Katetrizace

Vedoucí lékař

doc. MUDr. Oleg Reich, Ph.D.
e-mail: oleg.reich@fnmotol.cz

 

Echokardiografie a prenatální kardiologie

Vedoucí lékař

MUDr. Viktor Tomek, Ph.D.
e-mail: viktor.tomek@fnmotol.cz

 

Arytmologie

Vedoucí lékař

MUDr. Peter Kubuš
e-mail: peter.kubus@fnmotol.cz

 

Ambulance

Vedoucí lékař

MUDr. Petr Hecht
e-mail: petr.hecht@fnmotol.cz

  

Lékaři kardiologického oddělení (abecedně):

MUDr. Helena Bartáková
e-mail: helena.bartakova@fnmotol.cz

MUDr. Jiří Gilík
e-mail: jiri.gilik@fnmotol.cz

MUDr. Jiří Hostaša
e-mail: jiri.hostasa@fnmotol.cz

prof. MUDr. Václav Chaloupecký, CSc.
e-mail: v.chaloupecky@fnmotol.cz

MUDr. Klára Fiala
e-mail: klara.fiala@fnmotol.cz

MUDr. Tibor Klein
e-mail: tibor.klein@fnmotol.cz

MUDr. Karel Koubský, Ph.D.
e-mail: karel.koubsky@fnmotol.cz

MUDr. Jan Kovanda
e-mail: jan.kovanda@fnmotol.cz

MUDr. Ondřej Materna
e-mail: ondrej.materna@fnmotol.cz

MUDr. Marek Selko
e-mail: marek.selko@fnmotol.cz

MUDr. Irena Svobodová
e-mail: irena.svobodova@fnmotol.cz

MUDr. Jan Škovránek, CSc.
e-mail: jan.skovranek@fnmotol.cz

MUDr. Vladimíra Švábová
e-mail: vladimira.svabova@fnmotol.cz

MUDr. Petr Tax
e-mail: petr.tax@fnmotol.cz

 

Kardiochirurgické oddělení

Primář

MUDr. Roman Gebauer
e-mail: roman.gebauer@fnmotol.cz

 

Lékaři kardiochirurgického oddělení (abecedně):

MUDr. Žaneta Bandžuchová
e-mail: zaneta.bandzuchova@fnmotol.cz

MUDr. Petr Bukovský
e-mail: petr.bukovsky@fnmotol.cz

MUDr. Tomáš Matějka
e-mail: tomas.matejka@fnmotol.cz

MUDr. Rudolf Poruban
e-mail: rudolf.poruban@fnmotol.cz

prof. MUDr. Tomáš Tláskal, CSc.
e-mail: tomas.tlaskal@fnmotol.cz

 

Mimotělní oběh

Vedoucí lékař

MUDr. Tomáš Matějka
e-mail: tomas.matejka@fnmotol.cz

Členové týmu:

RNDr. Ivana Černá

MUDr. Jitka Kuzinová

Bc. Iva Kaulerová

Ing. Monika Burdová

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY