Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

2011

1. Sestry v akci (Dětská poliklinika FN Motol)

Hana Šimoníková
Zdeňka Novotná
Andrea Císařová
Vladimíra Steinerová

2. Divoké alely (Ústav biologie a lékařské genetiky UK 2 LF a FNM)

Markéta Vlčková
Pavel Tesner
Renata Alánová
Peter Vasovčák

3. KZM (Klinika zobrazovacích metod)

Daniel Zoubek
Barbora Balíková
Martin Kynčl
Alena Mazáková

4. Urgentní příjem dětí

Mirka Zimová
Denisa Creasy
Kristýna Závodníková
Karolína Mrhalová

5. Pamijama (Klinika dětské neurologie)

Jana Haberlová
Michaela Brázdilová
Martin Kudr
Pavel Seeman

6. Srdeční záležitost (Kardiologická klinika)

Libuše Faitová
Pavla Čadová
Václav Durdil
Miloslav Špaček

7. Femur a jeho parta (2. ortopedie)

Eva Studnická
Milan Němejc
Jakub Kautzner
Robert Frei

8. Rychlý průběh (2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy)

Jana Lukačišinová
Irena Jílková
Kristýna Juráková
Jitka Michalová

9. Rychloběžky (Klinika dětské chirurgie)

Jana Cíchová
Eva Martincová
Martina Smržová
Veronika Kubíková

 

10. Rychlé čípky (Klinika dětské chirurgie)

Renáta Obrová
Jitka Henzlová
Hana Chlumová
Jitka Prcínová

11. Bez vědomí (Klinika anesteziologie a resuscitace)

Monika Gillichová
Alena Hyršlová
Lucie Veselá
Mariana Grimmerová

12. Slepá střeva (Klinika dětské chirurgie)

Vlasta Ritschelová
Petra Kuklová
Magdalena Šimsová
Lucie Kavalcová

13. Haloperidol (Medici 2LF)

Klára Neureutterová
Klára Borůvková
Anna Štekláčová
Stanislav Popelka

14. Promazaná kolena (Klinika dětské chirurgie)

Dominika Strmisková
Kateřina Vodrážková
Petra Vaňková
Lucie Čejková

15. Dream s.r.o. (Klinika anesteziologie a resuscitace)

Šárka Havelková
Barbora Lodeová
Monika Vilímová
Jan Vítek

16. Spiritus agens (Psychosociální péče)

Pavel Ruml
Hana Palesová
Anne Lungová
Pavel Pokorný

17. Slimáci (Pediatrická klinika)

Jakub Zieg
Naděžda Šimánková
Ondřej Hradský
Marianna Durilová

18. Kladiváři (Neurologická klinika 2. LF UK a FN Motol)

Jaroslava Schwabová
Ondřej Chudomel
Barbora Urbanová
Jana Kotašková

19. Letící kladiva (Neurologická klinika dospělých)

Hana Magerová
Aleš Tomek
Jakub Hort
Alexandra Varjassyová

20. DREAMS only (Klinika anestezilogie a resuscitace)

Klára Maternová
Martina Vrabcová
Michaela Bajerová
Lucie Pešicová

21. Starý kůže (Dětská chirurgie)

Aelita Púchovská
Jana Matrasová
Radmila Ocásková
Lada Javorská

22. Motolice (Dětská neurologie)

Michaela Dittertová
Kateřina Paděrová, MUDr.
Lucie Gonsorčíková
Marie Veselá

23. Microcosmos (Mikrobiologie)

Dominik Blažek
Anna Žlabová
Otakar Nyč
Zuzana Mormanová

24. Slepej OReL (Dětské ORL)

Dagmar Heroldová
Rami Katra
Petra Dytrych
Petr Janoušek

25. TIA team (Medici, 6. ročník)

Matěj Horáček
Karolína Kuševová
Jan Ferech
Zuzana Mikšovicová

26. Pohyblivé řasinky

Katarína Urbanová
Jana Djakow
Lenka Havlíková
Magdaléna Havlišová

27. AC Ploché nohy

Marek Lekeš
Miroslav Sláma
Michal Provazník
Zdeněk Široký

 

28. VASalové

Štěpán Prokop
Lukáš Penc
Ivana Koutecká
Michal Barna

29. Spokojení kuliši

Radka Brožková
Alena Vosmíková
Kateřina Šumberová
Ondřej Hrušák

30. Terminální hemoptýza

Lucie Valentová
Hanna Havrylyak
Lenka Vilčeková
Martin Trefný

 

Zdravotnický běh - Hervis Firemní 1/2Maraton - týmy

1. The Dream Team (1.chirurgická klinika)

Filip Pazdírek
David Kostrouch
Josef Pešl
Barbora East

2. JQKA (Kardiologická klinika)

Kateřina Linhartová
Sylva Dušková
Jan Trachta
Petr Hájek

3. Prodloužená expirace

Tomáš Eckschlager
Petr Říha
Michaela Polišenská
Petr Nesnídal


Zdravotnický běh - Volkswagen Firemní Maraton - štafety

1. Fofrem Na Maraton (Neonatologie)

Dagmar Heroldová
Lucie Kavalcová
Ivan Balascak
Jakub Tkaczyk

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY