Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Lékaři a staniční sestry

 

MUDr. Jaroslava Adámková

jaroslava.adamkova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Martina Fialová

martina.fialova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Tomáš Haruštiak

tomas.harustiak@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Pavel Hladík

pavel.hladik@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jan Kolařík

jan.kolarik@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Petr Libánský

petr.libansky2@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Vendula Martínková

vendula.martinkova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Hana Mrázková

hana.mrazkova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Dagmar Myšíková

dagmar.mysikova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Andrej Ozaniak

andrej.ozaniak@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jan Pastor

jan.pastor@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Alexandr Pazdro

alexandr.pazdro@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Ondřej Polanecký

ondrej.polanecky@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jiří Pozniak

jiri.pozniak@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jiří Pročke

jiri.procke@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jiří Skořepa

jiri.skorepa@fnmotol.cz 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doc. MUDr. Alan Stolz, MBA

alan.stolz@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jan Šimonek

jan.simonek@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Martin Šnajdauf

martin.snajdauf@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Monika Švorcová

monika.svorcova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Tomáš Teršíp

tomas.tersip@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Hana Tószögyová

hana.toszogyova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jiří Vachtenheim

Jiri.Vachtenheim@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Jan Votoček

jan.votocek@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUDr. Mgr. Ján Zajak

jan.zajak@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Magdaléna Kulhánková
staniční sestra - 1. lůžkové oddělení

magdalena.kulhankova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Kateřina Halušková
staniční sestra - 2. lůžkové oddělení

katerina.haluskova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Lubica Jungová
staniční sestra - Transplantační oddělení

lubica.jungova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Věra Novotná
staniční sestra - JIP

vera.novotna@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Bc. Jarmila Kubíčková
staniční sestra - ambulance

jarmila.kubickova@fnmotol.cz

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY