Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Vedení a personál

Přednosta

doc. MUDr. Vilém Rohn, CSc.

+420 224 435 201

vilem.rohn@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

Primář

MUDr. Milan Horn

+420 224 435 201
milan.horn@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

Zástupce pro výuku

MUDr. Jan Burkert, Ph.D.

+420 224 435 257
jan.burkert@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

Ordinář cévní chirurgie

MUDr. Karel Novotný

+420 224 435 257
karel.novotny@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

Vrchní sestra

Mgr. Barbora Kolářová

+420 224 435 205
barbora.kolarova@fnmotol.cz

 

 

 

 

 

 

 

Vedoucí lékaři

MUDr. Ivo Miler

vedoucí ambulancí

+420 224 435 264
ivo.miler@fnmotol.cz

 

 

MUDr. Branislav Laca

vedoucí oddělení SCH1 - kardiochirurgie

+420 224 435 230
branislav.laca@fnmotol.cz

 

 

MUDr. Radovan Fiala

vedoucí oddělení SCH2 - cévní chirurgie

+420 224 435 238
radovan.fiala@fnmotol.cz

 

 

MUDr. Lukáš Vlk

vedoucí oddělení JIMP

+420 224 435 228
lukas.vlk@fnmotol.cz

 

 

MUDr. Karel Vik

vedoucí operačních sálů

+420 224 438 447
karel.vik@fnmotol.cz

 

 

MUDr. František Mošna

vedoucí JIP

+420 224 435 235
frantisek.mosna@fnmotol.cz

 

Lékaři

MUDr. Martina Všianská

martina.vsianska@fnmotol.cz

 

 

 

MUDr. Stanislav Valek

stanislav.valek@fnmotol.cz

 

 

 

 

MUDr. David Janák

david.janak@fnmotol.cz

 

 

 

 

MUDr. Filip Koubek

filip.koubek@fnmotol.cz

 

 

 

Lékaři dle kvalifikace

Srdeční i cévní chirurgie

MUDr. Jan Burkert, Ph.D.

MUDr. Milan Horn

MUDr. Ivo Miler

MUDr. Karel Vik

 

 

Kardiochirurgie

MUDr. Lukáš Vlk

MUDr. Branislav Laca

MUDr. Martina Všianská

MUDr. Stanislav Valek

Cévní chirurgie

MUDr. Karel Novotný

MUDr. Radovan Fiala

V předatestační přípravě

MUDr. David Janák


 

Interna - kardiologie

MUDr. Petra Antonová, MBA

MUDr. Petr Janský

MUDr. Filip Koubek (Kardiologická klinika)

Anesteziologie a resuscitace

MUDr. František Mošna

 

 

 

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY