Farmaceut/ka pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FNM

Typ: volné místo
Pracoviště: Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2.LF UK a FN MOTOL
Požadavky: VŠ vzdělání farmaceutického směru, specializace v oboru radiofarmaka dle zákona č.95/2004 Sb., v platném znění, praxe v oboru vítány, nebo zařazení do specializačního vzdělávání v oboru radiofarmaka. [/p]
Datum nástupu: 2.1.2018
Náplň práce:

Hlavní pracovní činností je organizování práce ve specializované laboratoři sloužící k zajištění radiofarmaceutické činnosti, vedení laborantů, individuální příprava radiofarmak, jejich kontrola a zajišťování jakosti.

Kontakt:

prim. MUDr. Kateřina Táborská, tel: 224434660,

 e-mail: katerina.taborska@fnmotol.cz

Nabízíme konkurenceschopné finanční ohodnocení, perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí, 6 týdnů dovolené a tři dny nenárokového placeného volna, možnost odborného růstu, podporu dalšího vzdělávání (účast na konferencích i zahraničních), možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity