Typ: Centrum následné péče FN Motol
Pracoviště: paliativní péče
Požadavky:

- specializovaná způsobilost v oboru paliativní péče (nebo těsně před atestací)

- zkušenosti se specializovanou paliativní péčí (praxe v domácím nebo lůžkovém hospici, na paliativní jednotce případně v rámci konziliárního týmu v lůžk. zdrav. zařízení)

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Kontakt:

MUDr. Martina Nováková, primářka CNP

Prosíme o zaslání CV na e-mail: martina.novakova@fnmotol.cz

tel.: 22443 4401

Nabízíme zajímavou práci na dynamicky se rozvíjejícím pracovišti v prostředí největší fakultní nemocnice, podporu dalšího vzdělávání a prohloubení kvalifikace, osobní a kariérní rozvoj, velmi atraktivní platové podmínky včetně vysokého motivačního osobního ohodnocení, 5 týdnů dovolené, velmi zajímavé benefity FN Motol, možnost dotovaného ubytování pro mimopražské.