Typ: Centrum následné péče
Pracoviště: lůžkové stanice - sekundární lékař
Požadavky:

Ukončené lékařské vzdělání, u cizinců je nutné mít složenou aprobační zkoušku a dobře ovládat český jazyk v ústní i písemné formě.

Uvítámě interní základ nebo odbornou způsobilost v některém ze základních atestačních oborů (interna, neurologie, geriatrie apod.), nebo po dohodě možno i jiných.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Plný úvazek. Práce u lůžka v oboru následné péče a geriatrie, příjmy a propouštění pacientů, ústavní pohotovostní služby na CNP.

Kontakt:

MUDr. Martina Nováková, primářka CNP

Prosíme o zaslání CV na e-mail: martina.novakova@fnmotol.cz

tel.: 22443 4401

Nabízíme veškeré výhody práce ve špičkové fakultní nemocnici včetně možnosti dalšího vzdělávání - zejména pro mladé lékaře zajištění veškerého předatestačního vzdělávání v brzkém termínu. Možnost přípravy na získání odborné způsobilosti v oboru geriatrie, paliativní medicína nebo medicína dlouhodobé péče.

Zajímavé platové ohodnocení ihned po nástupu, zvláštní příplatky za náročnost a zátěž 3 300 Kč/měs., stabilizační a motivační příplatek 10 000 Kč/měs. 6 týdnů dovolené + 3 dny navíc dle kolektivní smlouvy. Další zaměstnanecké benefity, možnost ubytování pro mimopražské.