Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení klinické hematologie
Požadavky:

- specializovaná způsobilost v oboru hematologie, nebo alespoň ukončený interní kmen

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Převážně klinická práce na hematologické ambulanci a stacionáři pro dospělé (centrum s rozšířenou hematologickou péčí).

Plný úvazek, možno i částečný dle dohody.

Kontakt:

MUDr. Jitka Segetová, primářka oddělení

e-mail: jitka.segethova@fnmotol.cz

Písemné nabídky včetně CV zasílejte na sekretariát:

Oddělení klinické hematologie, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, e-mail: stanislava.kuncova@fnmotol.cz, tel.: 22443 5101

Nabízíme možnost dalšího profesního růstu, možnost práce na ambulanci i v laboratoři (koagulace, spec.morfologie). Nabízíme zajímavou klinickou práci s možností dalšího vzdělávání, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv a odpovídající platové ohodnocení, možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.