Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení urgentního příjmu a LSPP dětí
Požadavky:

- specializovaná způsobilost v oboru pediatrie, anesteziologie, dětská chirurgie nebo urgentní medicína

- samostatnost, ochota vzdělávat se, schopnost vést tým, zájem o akutní medicínu, zkušenosti s pediatrickými pacienty

- vhodná aktivní znalost AJ

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny) na unikátním pracovišti Dětského urgentního příjmu.

Úvazek min. 0,5.

Kontakt:

Písemné nabídky včetně CV zasílejte na adresu: prim. MUDr. Jitka Dissou, Oddělení urgentního příjmu a LSPP dětí, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: jitka.dissou@fnmotol.cz, tel.: 224 433 601, 224 433 600.

Poznámky:

Dobré finanční ohodnocení, možnost dalšího profesního růstu, účast na rozvoji nového oboru dětské urgentní medicíny, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.