Typ: Oddělení urgentního příjmu a LSPP pro děti
Pracoviště: expektační oddělení
Požadavky:

Specializovaná způsobilost v oboru pediatrie, anesteziologie a intenzivní medicína, urgentní medicína s praxí s dětskými pacienty, event. absolvovaný kmen pediatrie nebo anesteziologie a intenzivní medicína. Zájem o akutní medicínu, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, psychická odolnost.

Datum nástupu: 1. 8. 2019 nebo dohodou
Náplň práce:

Práce v nepřetržitém provozu (12-hodinové směny) na expektačním odd. Urgentního příjmu dětí.

Plný úvazek.

Kontakt: MUDr. Jitka Dissou, primářka Urgentního příjmu dětí

Písemné nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: jitka.dissou@fnmotol.cz

Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, zajímavou práci s možností dalšího vzdělávání a profesního růstu, možnost podílet se na rozvoji nového oboru dětské urgentní medicíny, zaměstnanecké benefity - např. Multisportkartu.