Lékař / lékařka do metabolické ambulance

Typ: Volné místo
Pracoviště: Ústav lékařské chemie a klinické biochemie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Ideálně atetace z klinické biochemie, vnitřního lékařství nebo dětského lékařství, případně základní kmen (interní či pediatrický), znalost alespoň jednoho světového jazyka, zájem o obor klinická biochemie.

Datum nástupu: Ihned, případně dohodou
Náplň práce:

Práce v metabolické ambulanci s možností plného úvazku.

Prim. MUDr. Jana Čepová, Ph.D., MBA, Ústav lékařské chemie a klinické biochemie 2. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5; jana.cepova@fnmotol.cz  ;  tel.: 22443 5301.

Nabízíme možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, práci na moderním akreditovaném pracovišti, dobré finanční ohodnocení, možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.