Intenzivista pro III. chirurgickou kliniku

Typ: Volná místa
Pracoviště: III. chirurgická klinika 1. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--- Lékař/ka intenzivista s náplní práce péče o pacienty (JIP) po výkonech v oblasti hrudní a břišní chirurgie a po transplantaci plic.

Požadujeme atestaci z vnitřního lékařství nebo anesteziologie (event. z pneumologie nebo nefrologie se zájmem o intenzivní medicínu). Plný úvazek, nástup dohodou.

--- Lékař/ka chirurg:

Požadavky: nadstandardní zájem o chirurgii a práci na univerzitní klinice, dobrá znalost AJ (perspektiva studijních pobytů v zahraničí), plný úvazek.

Datum nástupu: dohodou
Kontakt:

Písemné nabídky s CV zasílejte na sekretariát III. chirurgické kliniky 1. LF UK a FN Motol, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: ida.smolikova@fnmotol.cz ,  tel.: 22443 8005, 22443 8001.

Poznámky:

Možnost dalšího profesního růstu, účast v unikátním programu transplantace plic na špičkovém chirurgickém pracovišti, ubytování pro mimopražské, zaměstanecké benefity.