Praktický lékař/ka (nebo internista) pro Odd. individuální péče

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb - Samostatné oddělení individuální péče
Požadavky:

Specializovaná způsobilost v oboru praktické lékařství pro dospělé nebo vnitřní lékařství, plný úvazek, dobrá znalost AJ a práce na PC; komunikativní dovednosti a proklientsky orientovaný přístup.

Datum nástupu: dle dohody
Náplň práce:

Písemné nabídky s CV zasílejte na e-mail: monika.subrtova@fnmotol.cz  ; nebo na adresu: Samostatné oddělení individuální péče, Vedoucí oddělení Monika Šubrtová, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5. Info tel.22443 7130.

Nabízíme zajímavou práci  s možností odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení, příležitost podílet se novém projektu nemocnice, přátelský kolektiv, možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.