Lékař/ka pro Centrum reprodukční medicíny

Typ: volné místo
Pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 2.LF UK a FN Motol
Požadavky: • specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví a nástavbovém oboru reprodukční medicína • min. 5 let praxi v centru asistované reprodukce • manažerské předpoklady • pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, proklientský přístup • znalost alespoň 1 světového jazyka výhodou. [/p]
Datum nástupu: dohodou
Náplň práce: Fakultní nemocnice v Motole, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme lékaře/lékařku pro Centrum reprodukční medicíny při Gynekologicko-porodnické klinice 2. LF UK a FN Motol. [/p]
Kontakt: Písemné nabídky s CV zasílejte na sekretariát kliniky: Ivana Koudelková, Gyn-por. klinika 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo  ivana.koudelkova@fnmotol.cz . [/p]

Nabízíme: • zajímavou práci v dynamickém oboru • zázemí největší české nemocnice • perspektivu osobního  a profesního rozvoje • platové ohodnocení dle vzdělání a praxe • nástup dohodou • ubytování pro mimopražské • zaměstnanecké benefity.