Lékař/ka se zájmem o obor reprodukční genetika

Typ: Volné místo
Pracoviště: Ústav biologie a lékařské genetiky 2. LF UK a FN Motol, Centrum reprodukční genetiky
Požadavky:

Ukončené studium LF a absolvování základního kmene (interní, pediatrický nebo gynekologicko-porodnický) podmínkou, aktivně AJ, znalost PC (Microsoft Office), praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou; zájem o obor reprodukční genetika.

Plný úvazek.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

specializované genetické poradenství pro infertilní páry, spolupráce na úseku reprodukční genetiky, zapojení do výzkumné činnosti, práce se systémem akreditace, práce v Tkáňovém zařízení.

Kontakt:

Písemné nabídky včetně CV zasílejte na adresu: Ing. Ivana Funková, MBA, ÚBLG 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, nebo na e-mail:   ivana.funkova@fnmotol.cz  .

Poznámky:

možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.