Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Lékař/lékařka pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF

Lékař/lékařka pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF
Typ: volné místo
Pracoviště: Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

--- Lékař/ka na ambulanci nukleární medicíny: specializovaná způsobilost v oboru nukleární medicína, případně základní interní nebo radiologický kmen (akceptujeme i zájemce v přípravě) s předpokladem zařazení do oboru nukl. medicína. Plný úvazek.

--- Lékař/ka endokrinolog pro práci v multidisciplinárním týmu se zaměřením na péči o nemocné s karcinomy štítné žlázy a neuroendokrinními tumory. Požadujeme specializovanou způsobilost v oboru endokrinologie, případně základní interní kmen (možno i v přípravě). Termín nástupu od 1. 1. 2018.

 

Datum nástupu: dohodou
Kontakt:

Prim. MUDr. Kateřina Táborská, Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  katerina.taborska@fnmotol.cz  ; Info tel.:  22443 4660.

Poznámky:

---  Nabízíme možnost dalšího profesního a vědeckého růstu (doktorandské studium Ph.D.), zajímavou práci na hybridním přístroji SPECT/CT, příjemné pracovní prostředí, týden dovolené navíc, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

---- Nabízíme příjemné pracovní prostředí, 6 týdnů dovolené, v případě zájmu možnost vědeckého růstu (doktorandské studium Ph.D.), velmi dobré finanční ohodnocení. Ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY