Lékař/lékařka pro Centrum vysoce specializované péče pro transplantace plic 2. LF UK a FNM

Typ: volné místo
Pracoviště: Pneumologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Specializovaná způsobilost z pneumologie, interny nebo imunologie a zájem o transplantační medicínu.

Datum nástupu: dohodou
Kontakt:

Písemné nabídky s CV zasílejte na sekretariát Pneumologické kliniky 2. LF UK a FN Motol nebo na adresu: Prof. MUDr. Miloslav Marel, CSc. , Přednosta Pneumologické kliniky 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  miloslav.marel@fnmotol.cz  , tel.: 22443 6601.

Poznámky:

Nabízíme možnost profesního růstu, účast na unikátním programu transplantace plic na špičkovém univerzitním pracovišti, uplatnění ve vědecké práci, nadstandardní finanční ohodnocení, ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.