Lékař/lékařka pro Kliniku rehabiliatce

Typ: Volné místo
Pracoviště: Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Atestace v oboru RHB vítána, eventuálně splněný některý z kmenů (pediatrie, interna, neurologie, chirurgie, ortopedie) požadovaných k atestaci v tomto oboru, není to však podmínkou, možno i pro absolventa LF se zájmem o obor rehabilitace.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Práce lékaře na lůžkovém oddělení kliniky nebo na Spinální jednotce.

Prim. MUDr. Martina Kövari, nebo sekretariát Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, tel. 22443 9202, 1; nebo e-mail.: martina.kovari@fnmotol.cz .

Nabízíme: možnost odborného růstu, účast na vzdělávacích seminářích, práci v dobře fungujícím kolektivu, ubytování pro mimopražské, zaměstnecké benefity.