Lékař/lékařka pro oddělení hematologie

Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení klinické hematologie
Požadavky:

Atestace v oboru hematologie nebo alespoň probíhající příprava k atestaci velmi vítána; minimálně ukončení základního interního kmene.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Převážně klinická práce na ambulanci a stacionáři oddělení. Plný úvazek.

Písemné nabídky včetně CV zasílejte na sekretariát Oddělení klinické hematologie, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, e-mail:  stanislava.kuncova@fnmotol.cz   ,  ivana.hochova@fnmotol.cz . Informace na tel.:  22443 5101.

Poznámky: Nabízíme zajímavou klinickou práci s možností dalšího vzdělávání, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv a odpovídající platové ohodnocení, možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.[/p]