Vedoucí lékař /ka JIP Neurochirurgické kliniky

Typ: volné místo
Pracoviště: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Specializovaná způsobilost v oboru anesteziologie, intenzivní medicíny či neurologie nebo její brzké získání, 6 let praxe v oboru, plný úvazek. Znalost péče o urgentní stavy, intubační a ventilační techniku, invazivní přístupy.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Péče o pooperační stavy u dospělých neuroch. pacientů, int. péče včetně přechodné krátkodobé ventilace, řešení interních, metab. a dalších stavů v rámci JIP NCH kliniky, součinnost v přípravě pacientů ke složitějším op. výkonům.

Kontakt:

Písemné nabídky včetně CV zašlete na e-mail: michal.tichy@fnmotol.cz  , blanka.bit@fnmotol.cz , nebo na adresu: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5. Info tel.: 22443 2501.

Poznámky:

Možnost dalšího odborného růstu, velmi dobré finanční ohodnocení, práce na prestižním chirurgickém pracovišti, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.