Nezdravotní pracovníci

Manažer kvality pro ÚBLG
Typ: volné místo
Pracoviště: Ústav biologie a lékařské genetiky 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Zkušenost na pozici manažera kvality v oblasti zdravotnictví podmínkou

 VŠ vzdělání přírodovědeckého směru

Znalost konkrétního systému kvality, který je zaveden (ČSN 15189)

Kurzy pro manažera kvality a interního auditora

Zkušenost s řízením interní i externí kvality

Znalost obecných principů řízení kvality

Rámcová znalost zdravotnické legislativy

Schopnost analytického a integračního myšlení

Komunikativní znalost AJ

Velmi dobrá znalost práce s PC

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Zodpovědnost za management kvality zdravotnické laboratoře

Zodpovědnost za rozvoj managementu kvality

Plánování interních auditů napříč odděleními

Spolupráce v rámci pracoviště i celé nemocnice

Životopis s motivačním dopisem zasílejte na email: ivana.funkova@fnmotol.cz, tel.kontakt: 22443 3501.

Poznámky:

pracovní zázemí největší české nemocnice

pracovní zařazení dle Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

práce na plný úvazek 1,0 (40 hodin/týdně)

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní spoření

multisport karta

Mzdová účetní pro zaměstnanecký odbor
Pracoviště: Zaměstnanecký odbor
Požadavky:

SŠ, VOŠ, VŠ, znalost mzdového účetnictví podmínkou, dobrá znalost práce na PC podmínkou, praxe v personalistice vítána, schopnost komunikace a organizace práce. Možnost pro absolventy studia zaměřeného na mzdové účetnictví (znalost mzdového programu VEMA výhodou).

Kumulovaná agenda: mzdové účetnictví a personalistika. Plný úvazek.

Kontakt:

Písemné nabídky s CV zasílejte:

Ing. Libuše Lesageová, vedoucí odboru

e-mail: libuse.lesageova@fnmotol.cz, tel.: 22443 1125

Předchozí zkušenost ve zdravotnickém zařízení není podmínkou.

Nabízíme možnost odborného růstu, velmi dobré finanční ohodnocení, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.