Administrativní pracovnice v kartotéce ORL

Typ: volné místo
Pracoviště: Klinika otorhinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FNM
Požadavky:

SŠ vzdělání, dobrá znalost práce s PC, komunikativnost, bez zdravotního omezení, praxe ve zdravotnictví výhodou, není ale podmínkou, plný úvazek

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

zakládání ambulantních karet a chorobopisů, laboratorních výsledků a výsledků vyšetření, objednávání pacientů ke kontrolám u lékaře, administrativní příjem pacientů k hospitalizaci aj., jednosměnný provoz, pracovní doba 7:00 - 15:00 hod.

Písemné nabídky včetně stukturovaného životopisu zasílejte na adresu: MVDr. Věra Ungerová, MBA, Klinika ORL a chirurgie hlavy a krku 1.LF a UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, e-mail: vera.ungerova@fnmotol.cz

[p]Nabízíme práci v přátelském kolektivu na špičkovém chirurgickém pracovišti  akreditovaného, moderního a prosperujícího zdravotnického zařízení. Ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

[/p]