Odborný/á referent/ka - Administrátor/ka zadávání veřejných zakázek

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor veřejných zakázek
Požadavky:

- VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického nebo právního směru),

- znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek,

- zodpovědný a proaktivní přístup k zadaným úkolům,

- pečlivost a dobré organizační schopnosti,

- samostatnost i smysl pro týmovou spolupráci,

- vysoké pracovní nasazení,

- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)

výhodou

- znalost práce v profilu zadavatele v elektronickém nástroji Tenderarena,

- předchozí zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek ve zdravotnictví.

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Náplň práce: Komplexní administrace zadávání veřejných zakázek na straně zadavatele v elektronickém nástroji Tender arena (tj. procesní zajištění zadání veřejné zakázky od její přípravy, interního schválení, přes zahájení zadávacího řízení, posouzení a hodnocení nabídek, výběr dodavatele, případné vyřízení námitek vč. řízení před ÚOHS, až po uzavření smlouvy). Spolupráce s odbornými garanty a klinikami. Spolupráce s právním odborem a dalšími odbornými úseky. Uveřejňování informací ve věstníku veřejných zakázek a v elektronickém nástroji.[/p]
Kontakt:

Odpovězte vedoucímu odboru Mgr. Martinu Čechovi zde.

Nabízíme zázemí stabilního zaměstnavatele a špičkového zdravotnického zařízení. Nadstandardní platové ohodnocení. 5 týdnů dovolené a další benefity v rámci FKSP. Možnost závodní preventivní péče. Možnost odborného rozvoje, pružná pracovní doba.