Administrativní pracovník pro sekretariát Novorozeneckého oddělení

Typ: volné místo
Pracoviště: Novorozenecké oddělení s JIRP Gynekologicko-porodnické kliniky 2. LF UK a FNM
Požadavky:

SŠ vzdělání, dobrá znalost práce s PC, komunikativnost, praxe ve zdravotnictví výhodou, není ale podmínkou, plný úvazek

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Administrativní práce spojená s registrem pacientů, účtování pro zdravotní pojišťovny, zakládání výsledků do chorobopisu, databáze novorozenců a objednání ke kontrolám, evidence pošty, služebních cest, darů apod., jednosměnný provoz, pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.

primář MUDr. Miloš Černý, Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK a FNM, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: milos.cerny@fnmotol.cz, jana.vojtkova@fnmotol.cz

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na obědy v závodní jídelně, sportovní i kulturní aktivity, dětské rekreace, podnikové rekreační zařízení apod.).