Administrativní pracovník/pracovnice

Typ: volné místo
Pracoviště: Samostatné oddělení metodiky zpracování dat a poplatků
Požadavky:

- SŠ vzdělání

- znalost práce na PC podmínkou (MS Office, Word, Excel)

- velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, vstřícnost

- znalost AJ výhodou

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Podávání informací pacientům a návštěvníkům FNM.

Provádění kontrol přijatých, propuštěných, překládaných a zemřelých pacientů.

Zodpovědnost za příjem, evidenci a výdej osobních věcí pacientů.

Vedení agendy spojené s archivací dokumentů.

Výběr peněžní hotovosti za regulační poplatky, vystavování WIFI voucherů.

Vedení pokladny.

Další práce v souladu se sjednanou funkcí na základě pokynů nadřízeného.

Pracovní režim - dvanáctihodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Kontakt:

Ing. Ivana Hrycejová, vedoucí odd.

písemné nabídky s CV zasílejte na e-mail: ivana.hrycejova@fnmotol.cz

tel. 224 439 000