Asistent/asistentka zdravotnického zástupce

Typ: zástup za mateřskou dovolenou
Pracoviště: Klinika rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

alespoň SŠ vzdělání, pokročilá znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti

Datum nástupu: duben 2018, nebo dohodou
Náplň práce:

komunikace s pacienty, administrativa, korespondence, správa webu, správa elektronické docházky, práce s účetním systémem atd.

sekretariát Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5 150 06

písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: klara.hadravkova@fnmotol.cz

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele