Referent - pokladní Finančního oddělení OS

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor služeb, finanční oddělení
Požadavky:

• SŠ vzdělání ukončené maturitou •  znalost MS Office • schopnost pracovat v týmu • příjemné a vstřícné vystupování, loajalita, výborné komunikativní schopnosti, • časová flexibilita, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost • schopnost jednat s různým typem klientů • znalost AJ a RJ  vítána • praxe v bankovní oblasti výhodou.

Datum nástupu: 1.12.2016
Náplň práce:

Komunikace s cizinci a českými samoplátci, komunikace s hlavní finanční účtárnou a bankou ,vybírání hotovosti, tržeb a platebních karet za zdravotní péči samoplátců, odvod hotovosti do Hl. pokladny FNM, vedení pokladny v součinnosti s ostatními pracovníky OS, sledování obratů v pokladně a kontrola na základě přehledů pokladny, fakturace komerčních nezdravotních služeb, přenos dat pro hlavní účtárnu a další dílčí úkoly v rámci FO.

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Finanční oddělení OS, Jana Kustošová, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: jana.kustosova@fnmotol.cz .

Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, HPP, zajímavá a nestereotypní práce, využití cizích jazyků, dynamické prostředí největší české nemocnice, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe podle ustanovení ZP o platu.