DRG kodér

DRG kodér
Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor zdravotního pojištění - Odd. kódování DRG
Požadavky:

SŠ vzdělání zdravotnického zaměření nebo VŠ

Uživatelská znalost PC

Základní znalost klasifikace MKN-10 a seznamu zdravotních výkonů

Analytické a logické myšlení

Pečlivost a trpělivost

Komunikativnost a schopnost týmové práce

Ochota neustále se učit

Datum nástupu: 1.9.2021
Náplň práce:

Úkolem kodéra je najít pro vybrané informace ve zdravotnické dokumentaci odpovídající kódy z klinických klasifikací (především z Mezinárodní klasifikace nemocí MKN-10) a vykázat je v souladu s platnými metodikami. Postup sestavení kódu má jasná pravidla, která se kodér v rámci vstupního školení a během praxe naučí.

Kontakt:

Své odpovědi a CV posílejte přes formulář zde.