Knihovník/knihovnice

Typ: volné místo na 0,7 úvazku
Pracoviště: Ústav vědeckých informací
Požadavky:

Ukončené vysokoškolské vzdělání nejlépe knihovnického nebo informačního zaměření. Práce s databází Web of science. Znalost systému pro správu publikační činnosti OBD výhodou. Pokročilá znalost práce s PC. Schopnost komunikovat v akademickém prostředí. Organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost. Aktivní přístup k práci.

Datum nástupu: možno od 1.4. 2017 nebo dohodou
Náplň práce:

Správa a evidence jednotných personálních identifikátorů pro jednoznačnou identifikaci autora publikovaného výsledku. Správa publikačních výsledků autorů 2. LF a FN Motol. Metodická podpora zaměstnanců 2. LF UK a FN Motol.

V případě, že Vás tato nabídka oslovila a splňujete požadavky na tuto pozici, pošlete na níže uvedený e-mail strukturovaný životopis:  katerina.hajdukova@fnmotol.cz  ;

 Kontakt:  Mgr. Kateřina Hajduková, Tel. 224435840.

Nabízíme práci v prostorově menší, ale moderní knihovně určené pro studenty, pedagogy a lékaře, milý pracovní kolektiv, zaměstnanecké benefity  (stravování v závodní jídelně, příspěvek na penzijní pojištění, zájmovou činnost…) ,

Umístění pracoviště:  Ústav vědeckých informací, V Úvalu 84, Praha 5, areál Fakultní nemocnice v Motole

Jedná se o práci na částečný pracovní úvazek (úvazek 0,7)