Koordinátor preventivní individuální péče

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky: SŠ, VŠ v oblasti zdravotnictví či ekonomie, minimálně 5 let praxe ve zdravotnickém zařízení zaměřeném na ambulantní provoz, znalosti v oblasti financování zdravotní péče, výborné organizační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MC Office), pokročilá znalost AJ slovem i písmem, logiské uvažování, samostatnost, zodpovědnost, orientace na výsledek, obchodní duch a proklientský přístup, schopnost týmové práce, praxe v privátním zdrav. zařízení výhodou.
Datum nástupu: dohodou
Náplň práce: Komunikace s klienty a interními organizačními složkami nemocnice, příprava podkladů pro obchodní jednání, vytváření obchodních nabídek a prezentací, uzavírání smluv, evidence a koltrola smluv, vytváření podkladů pro fakturaci, objednávání klientů, poskytování informací o programech individuální péče, zajišťování návaznosti poskytování péče, spolupráce s klinickými a technicko-administrativními pracovišti nemocnice, vedení evidencí, sběr dat, reporting.
Kontakt: Písemné nabídky s CV a současnou fotografií zasílejte na adresu: Odd. preventivní individuální péče, Bc. Renáta Havránková, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5, email: renata.havrankova@fnmotol.cz  nejpozději do 16.10.2013.
Poznámky: Nabízíme: Zajímavou nestereotypní práci v hlavním pracovním poměru, prostor pro seberealizaci v prostředí největší české nemocnice, odpovídající finanční ohodnocení, možnost podílet se na zajímavých projektech, zaměstnanecké benefity.