Nemocniční duchovní

Typ: Volné místo
Pracoviště: Fakultní nemocnice v Motole
Požadavky:

Podmínkou je ukončené  VŠ magisterské: teologické, teologicko-humanitní

Praxe v práci s lidmi nejméně 7 let

Dobrá schopnost komunikace a ochota pracovat v týmu

Psychické zdraví a odolnost v zátěží

Terapeutický výcvik vítán

Datum nástupu: dohodou (možno ihned)
Náplň práce:

Poskytování spirituální péče nemocným, jejich blízkým i personálu, s ohledem na jejich světový názor či vyznání

Písemné nabídky s CV a motivačním dopisem zasílejte do 15.3. 2015 na adresu: Mgr. Magdaléna Solárová, Ph.D., koordinátorka psychosociální a spirituální péče, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: magdalena.solarova@fnmotol.cz

Nabízíme zajímavou práci v přátelském kolektivu největší české nemocnice • perspektivu osobního a profesního růstu • ubytování pro mimopražské • zaměstananecké benefity.