Odborný referent/ka

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor controllingu
Požadavky:

- min. dokončené SŠ vzdělání s maturitou,

- zodpovědný a aktivní přístup k zadaným úkolům,

- pečlivost a organizační schopnosti,

- komunikativnost a dobrý písemný projev,

- samostatnost i smysl pro týmovou spolupráci,

- ochota vzdělávat se, vysoké pracovní nasazení,

- pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel)

- výhodou praxe ve zdravotnictví nebo administrativě

Datum nástupu: od 1.9. 2020 nebo dohodou
Náplň práce:

Příprava a vypracování statistických souborů. Vkládání dat do interního systému. Administrativní podpora a další úkoly běžného rozsahu související s agendou, komunikace s klinikami.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: pavla.zoubkova@fnmotol.cz

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Zázemí stabilního zaměstnavatele a špičkového zdravotnického zařízení. Dobré platové ohodnocení. 5 týdnů dovolené a další benefity v rámci FKSP. Možnost závodní preventivní péče. Možnost odborného rozvoje.