Odborný referent - programátor

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor controlingu - odd. manažerských informací
Požadavky:

SŠ, VŠ, praxe v oblasti IT výhodou, MS Visual Studio, MS Visual FoxPro, MS Office (programová stránka) a prostředí datových serverů SQL (Informix, MS SQL Server 2008) výhodou, schopnost učit se novým věcem, samostatnost, odpovědnost.

Plný úvazek.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Zajišťování rutinního provozu SW aplikací vyvíjených v OMI. Vytváření programových nadstaveb a analýz dle požadavků vedení nemocnice.

Vedoucí Oboru controlingu Ing. Lubomír Pešek, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, lubomir.pesek@fnmotol.cz .

Možnost odborného růstu, zaměstnanecké benefity, ubytování pro mimopražské.