Odborný referent/referentka odboru veřejných zakázek

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor veřejných zakázek
Požadavky:

-          SŠ/VŠ vzdělání (právní či ekonomické zaměření výhodou, vhodné i pro absolventy bakalářského studia)

-          Praxe min. 3roky v oblasti zadávání veřejných zakázek (praxe ve zdravotnictví anebo veřejné správě výhodou)

-          Znalost a orientace v příslušné legislativě, zejm. zákona o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., resp. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, (výhodou znalost zákona č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích a zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech)

-          Znalost práce na PC na vyšší uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel, Outlook)

-          Spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, logické myšlení

-          Systematický a zodpovědný přístup k řešení úkolů

-          Výborné organizační a komunikační schopnosti

Datum nástupu: dohodou
Kontakt:

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na emailovou adresu zdenek.pokorny@fnmotol.cz

Zasláním životopisu udělujete FN v Motole, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5-Motol IČO: 00064203 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Poznámky:

-          Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení

-          Motivující platové ohodnocení

-          Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj

-          Kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

-          Další sociální a zaměstnanecké výhody

Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance