Referent do Oddělení projektového řízení

Typ: volné místo
Pracoviště: Samostatné oddělení projektového řízení
Požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském programu

Alespoň minimální znalost projektového řízení

Zkušenost s řízením interních projektů

Schopnost analytického a integračního myšlení

Zodpovědný a proaktivní přístup k zadaným úkolům

Pečlivost a výborné organizační schopnosti

Komunikativnost a dobrý písemný projev

Samostatnost i smysl pro týmovou spolupráci

Prezentační a komunikační dovednosti

Základní znalosti v oblasti ekonomiky

Velmi dobrá znalost práce s PC

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Realizace interních projektů dle požadavků managementu FN Motol.

Aktivní spolupráce napříč pracovišti FN Motol prostřednictvím pracovních skupin.

Kontrolní činnost.

Správa databáze.

Metodické řízení, úprava interních dokumentů.

Životopis a motivační dopis můžete poslat vedoucí odd. Ing. Haně Podubecké, MBA přes formulář zde.

tel.: 22443 7060

Poznámky:

Nabízíme:

Pracovní zázemí největší české nemocnice.

Pracovní zařazení dle Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Práci na plný úvazek 1,0 (40 hodin/týdně).

Benefity - např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření, multisport karta a jiné.