Pracovník/pracovnice pro Oddělení aplikace vědeckovýzkumných výsledků

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky:   VŠ vzdělání ekonomického, biomedicínského či lékařského zaměření Praxe na obdobné pozici min. 1 rok Praxe ve zdravotnictví výhodou Pokročilá znalost MS Office Zkušenosti s projektovou činností Orientace v problematice vědy a výzkumu Organizační schopnosti, zkušenosti s reportingem Znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou Příjemné a vstřícné vystupování, loajalitu, časovou flexibilitu Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost
Datum nástupu: Dohodou
Náplň práce:   Připravovat a zajišťovat podmínky pro využití specifických výzkumných projektů v oblasti moderní léčebné terapie v praxi. Zajišťovat technické, ekonomické a právní podklady pro projekty. Koordinovat a realizovat svěřené projekty vyžadující specifické postupy, Komunikovat s odbornými řešiteli projektů z řad lékařů a vědeckých pracovníků. Účastnit se řešitelských porad, výstupy ve formě zápisů. Komunikovat napříč odděleními – zajistit spolupráci interních i externích subjektů. Komunikovat v angličtině, němčině, překládat. Aktivně sledovat novinky týkající se svěřených projektů. Řádně vést projektovou dokumentaci.
Kontakt: Ing. Žaneta Hajná, Odbor rozvoje a služeb, Fakultní nemocnice v Motole, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5. e-mail: zaneta.hajna@fnmotol.cz  .
Poznámky: Plný úvazek, možnost ubytování pro mimopražské, zaměstanecké benefity