Právník/právnička

Typ: volné místo
Pracoviště: Právní odbor
Požadavky:

Ukončené VŠ vzdělání v oboru právo, dobrá úroveň odborných znalostí (zejména právních předpisů, občanského zákoníku), znalost práce s právními informačními systémy (např. ASPI), schopnost týmové i samostatné práce, pečlivost a přesnost, ochota vzdělávat se, bezúhonnost.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Agenda nabízené pozice je velmi různorodá. Pracovní náplň tvoří zejména činnosti: příprava a kontrola smluv vzhledem k rozsáhlé smluvní agendě, vypracování podání pro řízení před soudy a zastupování nemocnice v soudních řízeních, vymáhání pohledávek, tvorba interních opatření, příprava právních stanovisek, medicínské právo, nakládání s majetkem státu a mnoho dalšího.

Kontakt:

JUDr. Hana Elišáková, vedoucí odboru

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na e-mail: hana.elisakova@fnmotol.cz

Nabízíme: stabilní zázemí největší nemocnice v ČR, odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, sick days a další benefity (příspěvek na zaměstnanecké stravování, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, příspěvek na dětské tábory, atd.). Možnost využití firemní mateřské školky. Možnost účasti na školeních a dalšího odborného rozvoje.