Referent Oddělení péče o samoplátce

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor služeb, Oddělení péče o samoplátce
Požadavky:

• SŠ vzdělání ukončené maturitou, • znalost MS Office, • schopnost pracovat v týmu • příjemné a vstřícné vystupování, loajalita, výborné komunikační schopnosti, • časová flexibilita (práce ve směnách, o víkendech a svátcích), aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost • schopnost jednat s různým typem klientů • znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, znalost druhého jazyka min. na komunikativní úrovni (ruština, španělština, italština, atd.), podmínkou.

Datum nástupu: 1.5.2016, příp. dohodou
Náplň práce:

• Komunikace a sjednávání poskytnutí péče s cizinci (samoplátci), • komunikace s pojišťovnami, příslušnými ministerstvy a dalšími subjekty • tlumočení při poskytování zdravotní péče cizincům, • fakturace a získávání podkladů za poskytnutou zdravotní péči cizincům, • rezervace a fakturace komerčních nezdravotních služeb, • fakturace českým samoplátcům.

Kontakt:

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Oddělení péče o samoplátce, Ing. Klára Polášková, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail:  klara.polaskova@fnmotol.cz .

Poznámky:

HPP, zajímavá a nestereotypní práce, využití cizích jazyků, dynamické prostředí největší české nemocnice, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe podle ustanovení ZP o platu. Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.