Referent Oddělení péče o samoplátce

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor služeb – Oddělení péče o samoplátce
Požadavky:

SŠ vzdělání ukončené maturitou, znalost MS Office, schopnost pracovat v týmu, příjemné a vstřícné vystupování, loajalita, výborné komunikační schopnosti, časová flexibilita (práce ve směnách, o víkendech a svátcích), aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost jednat s různým typem klientů, znalost angličtina a ruština slovem i písmem min. na komunikativní úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou

Datum nástupu: 1.2.2016, popř. dohodou
Náplň práce:

komunikace a sjednávání poskytnutí péče s cizinci (samoplátci), komunikace s pojišťovnami, příslušnými ministerstvy a dalšími subjekty, tlumočení při poskytování zdravotní péče cizincům, fakturace a získávání podkladů za poskytnutou zdravotní péči cizincům, rezervace a fakturace komerčních nezdravotních služeb, fakturace českým samoplátcům.

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Oddělení péče o samoplátce, Ing. Klára Polášková, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: klara.polaskova@fnmotol.cz.

HPP, zajímavá a nestereotypní práce, využití cizích jazyků, dynamické prostředí největší české nemocnice, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe podle ustanovení ZP o platu. Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.