Referent/referentka do hotelové recepce

Požadavky:

SŠ, vzdělání v oboru hotelictví výhodou; min. Aj, další cizí jazyky vítáme; vstřícné chování a vystupování; schopnost osobní, telefonické i písemné komunikace; dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Lotus Notes, internet); praxe v jednání s klienty v ubytovacích službách výhodou; přesnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost a ochota učit se nové věci. Plný úvazek. Dvousměnný provoz.

Datum nástupu: 1.1.2018
Náplň práce:

Zajišťování chodu recepce a ubytování na základě požadavků (rezervace, registrace, předpis a kontrola plateb); komunikace hosty včetně cizojazyčné konverzace (informace, reklamace); vedení předepsané evidence a pokladny.

Vedoucí Oddělení doplňkových služeb Marie Kubíková, FN Motol. V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, 22443 7305, marie.kubikova@fnmotol.cz .

Poznámky:

Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.