Správce webu, grafik

Typ: Volné místo
Pracoviště: Národní koordinační centrum prevence úrazů
Požadavky:

Požadujeme:

- pokročilou znalost Adobe Creative Suite a dalších grafických programů pro úpravy fotografií, vytváření infografik, web design,

- zkušenosti v oblasti programovacích jazyků,

- prokazatelné pracovní zkušenosti (reference, ukázky vlastní práce),

- dobrá znalost AJ a ČJ, čistý TR,

- flexibita, kreativita, komunikativnost.

Výhodou:

- zkušenosti s mobilními aplikacemi, audio/video editačními programy,

- zkušenosti s řízením online projektů

- zkušenosti s online kampaněmi a e-mailovým marketingem.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

- Správa a rozvoj nástrojů online komunikace (webové stránky, sociální média, správa domén a hostingu),

- poskytování urgentní IT podpory partnerům centra,

- stylistika a úprava textů,

- vývoj vlastních řešení pro kampaně i fundrasing.

Mgr. Alena Švancarová, NKCPÚ,  FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;  alena.svancarova@fnmotol.cz;  Info tel.:  224435862.

Poznámky:

Nabízíme:

- práci na DPČ (leden 2015 - duben 2016) po dobu trvání projektu EHP,

- prostor pro vlastní iniciativu,

- možnost práce z domova s příležitostným docházením do NKCPÚ,

- měsíční plat ve výši 20000,- Kč