Technický pracovník pro vzduchotechniku

Typ: volná místa
Pracoviště: Technický odbor
Požadavky:

maturita, nejlépe elektro či slaboproud

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Provoz klimatizačních jednotek pro zdravotnická pracoviště, běžná údržba včetně výměny filtrů, provoz zdroje chladu, znalost práce na PC, dispečerská a pochůzková činnost, znalost okruhů měření a regulace, vyhláška 50 paragraf 5-6

vedoucí pracovník p. Ing. Karel Brokl, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06, Praha 5, e-mail: karel.brokl@fnmotol.cz, tel.: 224 431 334

Možnost ubytování pro mimopražské, stabilní platové podmínky, jistota zaměstnání, zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na obědy v závodní jídelně, sportovní i kulturní aktivity, dětské rekreace, podnikové rekreační zařízení apod.).