THP - dokumentarista

Typ: volné místo
Pracoviště: Stomatologická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

SŠ vzdělání s maturitou, perfektní znalost českého jazyka, znalost práce na PC

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Administrativní příjem pacientů k hospitalizaci, vykazování účtu pacientů, styk s pojišťovnami a administrativní agenda pro lůžkové oddělení. Evidence a zakládání chorobopisů, vypisování a dohled na PN pacientů, práce na PC.

Kontakt:

paní Michaela Hercegová, sekretariát kliniky

e-mail: michaela.hercegova@fnmotol.cz, tel.: 22443 3101

Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů z FKSP. Možnost ubytování na ubytovně. Platová třída 7, stupeň podle roků praxe.