Vedoucí Odboru rozvoje a služeb

Typ: Výběrové řízení
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání ekonomického či obchodního směru, praxi na odborné pozici min. 5 let, zkušenost s vytvářením a zaváděním nových produktů a služeb včetně jejich uvedení na trh, zkušenost s financováním projektů v oblasti medicíny, analytické myšlení a organizační schopnosti, orientaci v oblasti legislativních předpisů a právních dokumentů, pokročilou znalost MS Office, příjemné a vstřícné vystupování, loajalitu, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost, ochotu vzdělávat se, znalost alespoň dvou světových jazyků slovem i písmem.
Datum nástupu: dle ukončení výběrového řízení
Náplň práce: Vytváření a zavádění nových produktů a služeb v oblasti zdravotnické péče a hodnocení jejich návratnosti, vytváření studií proveditelnosti, projektové řízení v rámci operačních programů a grantů, sledování čerpání prostředků v rámci projektů a jejich implementace, příprava podkladů pro rozhodovací procesy managementu a vědeckou radu, řízení pracovních týmů, komunikace s úřady a institucemi,  uživatelská práce s interními SW aplikacemi.
Kontakt: Přihlášky spolu s níže uvedenými doklady zašlete v obálce s označením „ Výběrové řízení “ do 18. 1. 2013 na sekretariát personální náměstkyně FN v Motole, V Úvalu 84,  150 06 Praha 5.
Poznámky: K přihlášce doložit: -        životopis s přehledem dosavadní praxe -        kopie dokladů o dosaženém vzdělání -        výpis z rejstříku trestů -        lustrační osvědčení dle zákona č. 451/91 Sb. *) -        čestné prohlášení ve smyslu § 4 odst. 3 zákona č. 451/91 Sb. *) *) nevztahuje se na uchazeče narozené po 17.11.1971