Vedoucí odboru veřejných zakázek

Typ: Výběrové řízení
Pracoviště: Odbor veřejných zakázek
Požadavky:

- VŠ vzdělání v magisterském studijním programu

- velmi dobrá znalost zák. č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek a souvisejících předpisů

- praxe ve veřejných zakázkách min. 3 roky a ve veoucí pozici alespoň 1 rok

- znalost práce s výpočetní technikou

- samostatnost, odpovědnost

- znalost nemocničního prostředí výhodou

Platové ohodnocení podle zákoníku práce, nařízení vlády 341/2017 Sb. a Platového předpisu FNM

Datum nástupu: dle výsledku výběrového řízení
Náplň práce:

K přihlášce doložit:

- životopis s přehledem dosavadní praxe

- kopie dokladů o dosaženém vzdělání

- výpis z rejstříku trestů

- lustrační osvědčení dle zák. č. 451/91 Sb. *), čestné prohlášení ve smyslu § 4 odst. 3 zák č. 451/91 Sb.*), doklad o zdravotní způsobilosti

- doklad o zdravotní způsobilosti

*) nevztahuje se na uchazeče narozené po 17.11.1971

Přihlášky zašlete v obálce s označením " Výběrové řízení" do  13.4.2018 na sekretariát personální náměstkyně FN v Motole, V Úvalu 84, Praha 5 150 06

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele