Vedoucí odboru vnitřního auditu a kontroly

Typ: Výběrové řízení na obsazení funkce vedoucího odboru
Pracoviště: Odbor vnitřního auditu a kontroly
Požadavky:

VŠ vzdělání v magisterském studijním programu. Znalost zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole a předpisů rozhodných pro financování příspěvkové organizace. Praxe ve zdravotnickém zařízení nebo ve státní (veřejné) správě minimálně 3 roky, ve vedoucí funkci alespoň 1 rok. Znalost nemocnicčního prostředí výhodou. Organizační a analytické schopnosti. Odolnost vůči stresu. Znalost práce s výpočetní technikou.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Přihlášky zašlete v obálce s označením "Výběrové řízení" do 21.12.2018 na sekretariát personální náměstkyně ve FN Motol.

K přihlášce doložte:

- životopis s přehledem dosavadní praxe

- kopie dokladů o dosaženém vzdělání

- výpis z rejstříku trestů

- lustrační osvědčení dle zákona č. 451/91 Sb., čestné prohlášení ve smyslu § 4 odst. 3 zákona č. 451/91 Sb. (nevztahuje se na uchazeče narozené po 17.11.1971)

- doklad o zdravotní způsobilosti

Platové podmínky podle zákoníku práce, nařízení vlády 341/2017 Sb. a Platového předpisu FN Motol.