Vedoucí Oddělení aplikace vědecko-výzkumných výsledků

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky: • VŠ vzdělání ekonomického či lékařského zaměření • praxi na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou, • pokročilá znalost MS Office, • orientace v tuzemských a evropských předpisech v oblasti lidského zdraví, • organizační schopnosti, zkušenosti s reportingem a tvorbou analýzy rizik, • zkušenost s financováním projektů v lékařství, • příjemné a vstřícné vystupování, loajalitu, časovou flexibilitu, • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost, ochotu vzdělávat se, • praxe v jednání se SÚKL a zkušenost s klinickými lékovými studiemi výhodou, • znalost AJ slovem i písmem výhodou
Datum nástupu: dohodou
Náplň práce: • příprava a zajištění podmínek pro využití specifických výzkumných projektů v oblasti moderní léčebné terapie v praxi, • zavedení agend nového oddělení, • komunikace s úřady a institucemi, • systemizace kroků k aplikaci konkrétních vědeckých poznatků výzkumu a vývoje nových postupů a metod léčby, • grantová řízení a rozpočtování projektů, • příprava podkladů pro meetingy managementu a vědeckou radu, • uživatelská práce s interními SW aplikacemi, • podíl na vytváření nových produktů a zavádění nových služeb, • monitoring legislativního prostředí.
Kontakt: Písemné nabídky s CV zasílejte do 13.1.2013 na adresu: Sekretariát personální náměstkyně, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06  Praha 5 nebo na e-mail: danuse.chroustovska@fnmotol.cz
Poznámky: Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity