Pracovník Oddělení evropských fondů a jiných dotačních programů

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor rozvoje a služeb
Požadavky: • VŠ vzdělání ekonomického, lékařského či právního zaměření, • praxi na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou, • pokročilá znalost MS Office, • organizační schopnosti, zkušenosti s reportingem a tvorbou analýzy rizik, • zkušenost s projekt. managementem evrop. fondů nejlépe v obl. služeb veřejného zdraví, • příjemné a vstřícné vystupování, loajalitu, výborné komunik. schopnosti, časovou flexibilitu, • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, ochotu vzdělávat se, • praxi v jednání se státními úřady a institucemi, • znalost AJ slovem i písmem.
Datum nástupu: dohodou
Náplň práce: • sledování fondů a vyhlašovaných oper. programů EU a monitoring výzev k podání projektů, • zajišťování podmínek pro uplatnění specifických projektů nemocnice v rámci výzev, • zpracování žádostí v pís. a elektr. podobě dle požadavků institucí vyhlašujících dotač. tituly, • rozpočtování, evidence, vytváření monitorovacích zpráv a průběžné sledování realizovaných projektů, • komunikace s příslušnými odbory ministerstev a Magistrátu hl. m. Prahy, • příprava podkladů pro meetingy managementu a kontrolní instituce, • uživatelská práce s běžnými a interními SW aplikacemi, • monitoring legislativního prostředí, • koordinace podmínek pro předpisové čerpání finančních prostředků.
Kontakt: Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Sekretariát Odboru rozvoje a služeb, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: marie.kubikova@fnmotol.cz
Poznámky: HPP, zajímavou a nestereotypní práci, prostředí největší české nemocnice, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe podle ustanovení ZP o platu. Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.