VŠ - analytik ÚLCHKB

Typ: volné místo
Pracoviště: Ústav lékařské chemie a klinické biochemie 2.LF UK a FN Motol
Požadavky:

ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Ing., RNDr.), výhodou specializace v oboru, plný úvazek, praxe vítána.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

samostatná práce analytika v biochemickém provozu s možností karierního růstu, v přátelském kolektivu, využití nejmodernějších technologií, plný úvazek, jednosměnný provoz (možné pohotovostní služby)

primářka MUDr. Jana Čepová, Ph.D.,MBA, Ústav lékařské chemie a klinické biochemie 2.LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06, Praha 5, jana.cepova@fnmotol.cz, tel.: 22443 5331

nabízíme práci s možností odborného růstu (prohloubení a rozšíření vzdělání), dobré platové podmínky, ubytování pro mimopražské, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, výhodné dopravní spojení a další zaměstnanecké benefity