Typ: Volné místo
Pracoviště: Ústav lékařské chemie a klinické biochemie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru zdravotní laborant (laboratorní asistent), výhodou specializace, plný úvazek, praxe vítána.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Práce zdrav. laboranta (laboratorního asistenta) v přátelském pracovním kolektivu na úseku práce rutinní biochemie, využití nejmodernějších technologií, plný úvazek, jednosměnný a po zácviku směnný provoz.

Odpovězte vedoucí laborantce Mgr. Martině Bunešové, MBA zde.

tel.: 22443 5318

Nabízíme práci s možností odborného růstu (prohloubení a rozšíření vzdělání), dobré platové podmínky (příplatky za noční služby, práci ve svátek, a o víkendech, odpovídající finanční ohodnocení), ubytování pro mimopražské, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, výhodné dopravní spojení, metro a jiné další zaměstnanecké benefity.