Biomedicínský inženýr, biomedicínský technik

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor zdravotnické techniky a investic
Požadavky:

VOŠ /VŠ elektrotechnická nebo VŠ biomedic. inženýr (ČVUT Praha, VUT Brno, VŠB Ostrava), odborná způsobilost v oboru, odb. zp. v elektrotechnice (vyhl. 50/1978 §5) výhodou, uživ. znalost PC, AJ výhodou, aktivní a spolehlový přístup k práci, svědomitost, samostatnost, zájem o obor.

Datum nástupu: možno ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Komplexní technická podpora na klinických odděleních, zajištění oprav a odborné údržby dle zákona 268/2014 Sb., administrativa spojená s pořizováním zdrav. techniky.

Odbor biomedicínského inženýrství, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;  telefon:  22443 6358 , e-mail: vaclav.blaha@fnmotol.cz  .

Nabízíme: jistotu zaměstnání v největší nemocnici v ČR, práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdrav. zařízení, podporu prof. růstu a celoživotního vzdělávání, možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.