Biomedicínský inženýr, biomedicínský technik

Typ: Volné místo
Pracoviště: Odbor zdravotnické techniky a investic
Požadavky: VOŠ /VŠ elektrotechnická nebo VŠ biomedic. inženýr (ČVUT Praha, VUT Brno, VŠB Ostrava), odborná způsobilost v oboru biomedicínský inženýr/technik,[/p]

Výhodou: odb. zp. v elektrotechnice (vyhl. 50/1978 §5) , znalost PC, AJ.

Datum nástupu: možno ihned nebo dohodou
Náplň práce: Komplexní technická podpora na klinických odděleních tzn. obsluha a nastavování zdravotnických prostředků (ZP), především zdravotnické přístrojové techniky. [/p]

Zajištění oprav a pravidelné údržby ZP dle zákona 268/2014.

Příprava a realizace komplexních projektů při pořizování ZP.  [/p] Administrativa spojená s provozem ZP v klinickém provozu. [/p][/p]

Po zapracování možnost pracovního nasazení přímo v klinickém provozu (sonografista, perfuzionista, technik na implantačních a katetrizačních sálech atd.)

Odbor biomedicínského inženýrství, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5;  telefon:  22443 6358 , e-mail: vaclav.blaha@fnmotol.cz  .

Nabízíme: jistotu zaměstnání v největší nemocnici v ČR, práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdrav. zařízení, podporu prof. růstu a celoživotního vzdělávání, možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.